apple kulaklık

ilk defa kullanıyorum, şundan:

www.trendyol.com

bu kulağımda durmuyor ki? içine girmiyor zaten. benim kulağında mı bir sorun var? sporta kullanırım diye aldım yürürken bile çıkıyor. absürt bir şey değil mi bu?

bu hiç sporda kullanmalık bir kulaklık değil, seçiminiz çok uygun olmamış. sonuçta zamanında iphonelarla gönderilen bir kulaklık bu, süper kulaklık olma amacı yoktur. telefonla konuşabilelim, telefondan bir şeyler dinleyebilelim diye sıradan bir kulaklık. benim kulağımdan da sık kayar, çok iyi durmaz, bir de kablolu kulaklık zaten, her türlü düşmeye müsait.

sorun sizde değil ama kulaklıkta da değil. amacınıza uygun bir tercih yapmamışsınız, problem orada.
  • nimberjack  (12.02.21 21:56:26)
apple kulaklıkları çok iyi. kutu içinden çıkanlar bile oldukça kaliteli. bu nedenle kulaklık tercihi bence doğru.
Diğer yandan kulakta durmuyor bunlar, yalnız değilsiniz.
www.gittigidiyor.com
Bundan alın, kulaklığı temizlemek kolay oluyor. kulaktan düşmüyor.
  • cliquot  (12.02.21 23:35:04)
nefret ediyorum bu kulaklıktan. hareket etmene gerek yok, ben telekonferans yaparken bile düşüyor bi süre sonra. düşmesin diye iyice oturtmaya çalışıyorum dayandığı kulak kemiğim acıyor. nasıl bi ergonomi, ne düşünüyorlardı tasarlarken bilmiyorum. yani silikon falan tamam da, şekli uymuyor ki kulağın girintisine çıkıntısına. 5 dakkadan fazla takamadığım için müzik performansı, basları, tizleri, midleri beni zerrrrre ilgilendirmiyor.

  • olutaklidi  (13.02.21 00:07:26 ~ 00:10:53)