ebaydan alışverişte durumlar nedir?

selam romalılar,
paypal kapandığından beri ebayden alışveriş yapmadım/yapmaya çalışmadım.
bildiğim kadarıyla paypal hala kapalı. ebay'den alışverişlerde son durum nedir paypal kullanmadan yapılabiliyor mu? yapılmıyorsa paypal kullanmak için bir çakallık var mıdır?
teşekkür ettim, kendinize iyi bakın

@frost sim kartı hollandaya vs. gitmeden almak mümkünse şükela olaymış teşekkür ettim

  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (12.02.21 05:02:17)
@frostpunk Türkiye de kullandığımız banka hesabı ile ödeme yapabilir miyiz? nasıl yapacağız o işi?

  • m orak  (12.02.21 05:45:39)
vpn falan ya da yabancı numaraya gerek yok. her şeyi tr girip kullanıyorum ebay'i. bir tek yabancı paypal'ım var ama onda da tr numaram kayıtlı tr kartlar kayıtlı.

ebay'de alışveriş yaparken tr'de paypal yok bak emin misin falan diyor ama next diyip ödüyorum paypal'la. satış falan yaparken de aynı, sorun yok.

edit: Satıcı kredi kartı kabul ediyorsa zaten hiçbir sorun yok çat çat çat alıp ödüyorsunuz.
  • aguen  (12.02.21 09:20:41 ~ 13:38:34)