garip bir mobil hat taşıma sorusu

benim üzerime olan turkcell hatta bugün vodafonedan sayın falanca hat taşıma talebi işleminiz alınmıştır mesajı geldi. gelen mesajdaki ismi tanımıyorum. benim böyle bir talebim olmadı. turkcell bu hat sizin ama taşıma talebiniz olmuş diyor. vodafone da diyor ki eve taşıma talebi var ama kimlik numaranız ile telefon numaranız sistemimizde uyuşmadığı için iptal edemiyoruz.

ne yapmak lazım?

Turkcell e hangi bayiden taşıma işlemi olmuş diye sorup orayı arasanız?

  • ykyt  (11.02.21 22:20:55)
buradan baktın mı
www.turkiye.gov.tr

  • esref  (11.02.21 22:25:34)
vodafone bilirmiş. orayı aradım. mersinde bir bayiden yapılmış. mersine hayatım boyunca gitmedim. yarın orayı aramayı planlıyorum.

  • sutlu nescafe  (11.02.21 22:26:21)
@esref
baktım. numara üzerime gözüküyor. orada sıkıntı yok.

  • sutlu nescafe  (11.02.21 22:26:53)
bayide sisteme girerken 1 rakamı yanlış girmiş eleman, ve adam mağdur olmuş numarası değişmiş, taahhüt bozmuş ceza ödemiş vs diye haber okumuştum bi ara

  • efruz  (11.02.21 22:34:13)
@efruz
korkarım öyle olacak :/

  • sutlu nescafe  (11.02.21 22:41:10)
btk ile görüşün

  • efruz  (11.02.21 22:47:23)
Vodafone'un çözmesi gereken bir konu. İptal edemiyoruz diye bir şey yok mecbur iptal edecekler. Sizin bu konuda bir talebiniz olmadan taşıma yapamazlar. Gerekirse tehditvari konuşup iptalini sağlayın. Yasal yollara başvursanız her türlü hakkınızı alırsınız ama umarım iş oralara varmaz.

  • bayc  (12.02.21 01:08:15)