Boşta kalmamak için sevgili olmak

Yalnız olduğunuzu hissettiğiniz, şehvet arzunuz veya farklı bir zaafınız yüzünden içinize sinmeyen biriyle sevgili oldunuz mu?
Ama bu başta sevmedim sonra sevmeye başladım değil de, “baştan beri pek ilgi duymadığım halde xxx sebeple sevgili oldum hatta evlendim” dediğiniz biri oldu mu? Olduysa sebebi neydi?

Yoook artık. Ha, 13 yaşındayken filan birisine üzüldüğüm ve hayır deyip kırmaya korktuğum için bir ay filan sevgili olmuştum. O da çocukluk yani, bir yetişkin bunu yapmaz diye umuyorum asdhaha :D Olmadı.

  • pandispanya  (11.02.21 12:19:43)
türkçe konuşunca aşırı sempatik gelen biriyle olmuştum kısa bir süre. sesi çok tatlıydı. gerçi kendi de tatlıydı ama kafa pek uyuşmadı.

  • bohr atom modeli  (11.02.21 12:50:48 ~ 12:51:06)
Sevgili olmuştum. Hem de 2 defa :D Ama boşta kalmamak için değil de karşıdakine acıdığım için. Asosyal karakterlerin sosyal zekası gerçekten çok düşük, özgüvenleri düşük ama tüm bunlara rağmen benim için bu kadar çabaladılar kendi çaplarında madem diye denemiştim :D Pişman oldum çünkü karakterler uyuşmayınca karşıdakine hayatı zindan ediyorsun. Bi daha da denemedim.

  • superfluid  (11.02.21 12:51:28)
Buna takılmak deniyor

  • freebird5406_2  (11.02.21 14:36:54)
oldum. haliyle boşuna endişe ve sıkıntı yaratmaktan başka bir yere varmadı.
sebebi "yalnız kalmayayım" , "amaan, takılırız ne olacak" düşüncesiydi işte.
bir de seks ihtiyacı tabii.

bir daha böyle bir şey yapmam. sırf aynı şeyi yapmış olmamak için hayatımın en uzun yalnızlığını yaşıyorum. sorun değil gerçi böyle de iyiyim.
  • filteria  (11.02.21 15:11:43 ~ 15:12:08)
Yaptım bir daha yapmam. Sırf bu konudaki pişmanlığım yüzünden uzun süreli yalnızlık yaşıyorum. en azından içim artık rahat.

  • kestane gürgen palamut  (13.02.21 11:58:15 ~ 11:59:09)