[]

Gmail soruları

Gmail'de taslak oluşturmak istiyorum. Oluşturduğum taslağı açtığım zaman sadece gönderilecek e-mail adresini ekleyeceğim. E-mail içeriği sabit olacak. Bunu nasıl yapabilirim? E-mail gönderildiği zaman taslak silinmemeli.

Bir de bir e-mail birden fazla adrese gönderildiğinde adres sahipleri diğer adresleri de görebilir mi? Teşekkür ederim.


 
Şablon oluşturma: support.google.com

"Bir de bir e-mail birden fazla adrese gönderildiğinde adres sahipleri diğer adresleri de görebilir mi?"
to (kime) ya da cc (bilgi) bölümüne eklenen kişilerin tamamı birbirini görür.
bcc'ye (gizli bilgi) eklenen hiçbir mail adresi gönderici dışındaki kişiler tarafından görülmez.
  • himmet dayi  (10.02.21 22:33:44 ~ 22:34:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.