[]

igdaş son okuma tarihi ile fatura tarihinin farklı olması

Eskiden son okuma tarihi ile fatura tarihi aynı olurdu, Kasım'a gelip sayaç değiştirdiler, artık arada 15 günlük bir fark oluştu son iki faturada. Yani bugün gelen faturada son okuma tarihi 27 ocak diyor, ayda iki kez gelip, bir gün sayaç ölçüp diğer gün fatura mı kesiyorlar anlamadım?
 
Benim de saat değişti. Bana 2 farklı fatura geldi 2 gün arayla. Okuma tarihi eski sayaçta farklı olduğu için arada bu aya özel bir fark vardır. Önümüzdeki ay okuyup direkt faturasını keserler. O fark ortadan kalkar.


  • himmet dayi  (10.02.21 19:46:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.