Aritmi konusunda uzman doktor tavsiyesi.

Soru başlıkta. Avrupa yakasında kalp ritim bozukluğu ve bunla ilgili ablasyon operasyonlarında uzman, konu ile ilgili ameliyat da yapan doktor tavsiyesi var mıdır acaba ?

istanbul değil ama izmir dokuz eylülde Emin Evren Özcan. araştırdığım herkes onun adını verdi.
haftaya ablasyon ve elektrofizyoloji yapacak bana. sorularınız olursa yazarsınız.

  • halanne  (10.02.21 15:09:08)
www.memorial.com.tr

İstanbul'da bu alanda çok az iyi doktor mevcut. Biz bi 6-7 ay doktor doktor dolaşmıştık. Annemde de ritim bozukluğu var, gittiğimiz doktorların hiçbiri bize ablasyon konusunda düzgün bilgi vermedi. Bu operasyon gerekli mi, olmazsa ne olur ya da annemin şuanki durumu ne gibi sorulara hiç cevap alamadık. "Ee isterseniz ablasyon yaparız" dedi çoğu. İstanbul tıp fakültesinin bu alandaki meşhur hocalarından birinin kliniğine bile gitmiştik, hem tavırları kabaydı hemde bu durumla ilgili hiç bilgi vermedi.

İzzet bey çok iyi biri ama. Bize çok düzgün bilgiler verdi. Eski raporları tek tek inceledi. Annemin ritim bozukluğunun kalp kapakçığından kaynaklandığını, ablasyonun gerekmediğini vs anlattı. Randevu ücreti çok ama bu alanda gerçekten bilgili, düzgün bir doktor.
  • GoodMorningTeacher  (10.02.21 19:31:48)