[]

İnternet üzerinden yapılabilecek işler

Taşrada kırk beş bin nüfuslu bir ilçedeyiz.
a)Fiziki olarak hangi işi tavsiye edersiniz?
b)İnternet üzerinden küçük sermayeyle hangi işler yapılabilir?


 
Ikinci el ürün alıp satabilirsin

Büyükşehirlerde olup orada olmayan ürünleri satabilirsin
  • intern in the house  (10.02.21 00:51:18) 
Sosyal medyayı iyi yönetirim diyorsanız network satış markalarına üye olabilirsiniz.
Satış yapma zorunluluğu yok, eklediğiniz insanların ve onların altına eklediklerinden ne satarlarsa 4 kuşak pirim alıyorsunuz.
Bunun internetten kısmı nedir derseniz İnstagram açtım blog açtım hanımlar gelin beraber kazanalım denemesi bedava diyorum geliyorlar cidden. Millet iyi de satıyor evhanımları seviyor böyle şeyleri.
Yuzumu gözümü göstersem daha çok insan toplarım ama o kadarına çıkamam akmasa da geliyor bir kazanç zamanla iyi bir büyüme katedeceğimi düşünüyorum.
  • cilekli pasta  (10.02.21 10:17:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.