Duyuru Plus Plus - Chrome eklentisi

Link: chrome.google.com

Yaratıcılıktan bu kadar uzak isim için özür dilerim.

Napıyor? Sağ altta bildirimler listesinin altına bir "engellenenler" listesi ekliyor. Böylece duyurularını görmek istemediğiniz birisi varsa engelleyebiliyorsunuz. Kullanıcı adı büyük/küçük harf duyarlı.

Örnek kullanım: ibb.co

Cevapları engelleme şimdilik yok. Talep olursa ekleyebiliriz.

Her türlü feedback'e açığım. İstediğiniz başka özellik olursa bu duyuruya cevap olarak yazın. Contribute etmek isterseniz de mesaj atın (html/css/js), açık kaynak zaten repoyu paylaşayım sizinle.

Edit: eklenti hiçbir data toplamıyor. Siteye giriş yapmadan da kullanabilirsiniz.

eksiduyuru troll detected var bende onla beraber çalışıyor mu?
bir de feedback olarak engellediğim kişinin nickini de görmek istemem ben

  • duyurukullanıcısı  (09.02.21 22:16:32)
@duyurukullanıcısı, troll detected'ı hiç duymadım, linki paylaşabilir misiniz? Arayınca da çıkmıyor markette.

"Engellenen kişinin nick'ini görmemek" kısmını anlamadım. Sağ alttaki listede de mi görünmesin? Collapsable list yapılabilir o vakit.
  • plutongezegendegilmi  (09.02.21 22:20:51)
İsim olmamış+1

Takip ettiğimiz kişileri lütfen kolayca görme imkanı verir misiniz?
Açık görünüm yap > Ctrl f ile arat > tek tek bak vs. Zor oluyor.
  • kaptan maydanoz  (09.02.21 22:26:15)
gece modu bekliyorum yıllardır godotu bekler gibi...

  • olutaklidi  (09.02.21 22:28:28)
@kaptan, onun yöntemi var zaten. Ama stalker'lar sırlarını paylaşmaz...
@olutaklidi, çok güzel fikir ya, attım to-do list'e.

  • plutongezegendegilmi  (09.02.21 22:32:06)
github.com

ben biraz dinozor kaldım galiba
  • duyurukullanıcısı  (09.02.21 22:34:37)
bu arada cidden trolleri listelemek yerine bir badi list yapabilirsen takip etmek istediğimiz duyurucuları takip edebiliriz.

mesela dk'yı ekledim yeni bir şey yazarsa renklensin falan gibi

bilmiyorum ne kadar zordur
  • duyurukullanıcısı  (09.02.21 22:44:42)
@dk highlight işi kolay ama notifikasyon filan sıkıntılı. yine de ekliyorum listeye, inceleyeyim.

  • plutongezegendegilmi  (09.02.21 22:50:17)
İlk göz ağrısı, Troll Detected. 2014'ten. (git: 877196)
selam[es]'a ait. www.eksiduyuru.com (bkz: @selam)
Yalnız chrome ve mozilla mağazasından silinmiş. yukarıdaki github'da var

Firefox'a da gelmesini isteriz ve açık kaynak olmasını(mümkünse).
Sonra da safari'ye gelsin.

Ayrıca şöyle bir şey ekleyeyim. senin ekşi duyuruya eklentide yazarları silebiliyoruz ya hani. bunun ekşi sözlük için de olanı yok.
çalışan* ve aynı basitlikte sadelikte olanı yok.

şöyle ki: sözlükte bir yazarı "engelle"dik. herhangi bir başlığı açınca yazar ve entrisi gözükmüyor.
ama, aynı başlıkta kelime bazlı arama yapınca, Engellediğimiz yazar yine gözüküyor, arama sonuçlarında. bunun önüne nasıl geçeriz.

yapabilirsen, ki benziyor, nolur sözlükteki entrilerin aktığı orta sayfada yazarlar engellenebilsin ama mesajlar, badiler vs sayfalarında engellenmesin, gözüksün. oluyor mu öyle?

Tema++ eklentisi, Firefox'da yok, kuramıyorum.
  • esref  (09.02.21 22:58:51 ~ 23:32:32)
Ha bir de, Toplu liste yükleyebilelim.

  • esref  (09.02.21 23:03:19)
@pluton, neymiş ki yöntemi? Benim bildiğim bir tane basit mobil uygulaması yapıldı onda da notification servisi yazacak arkadaş yazmadığı için pek işe yaramamış:/

  • kaptan maydanoz  (10.02.21 00:09:24)