[]

sizce saat nasıl?

www.saatvesaat.com.tr --> kişisel düşünceniz nedir? www.google.com

altın rengi olan ile arasında uçurum var. (www.saatvesaat.com.tr)

teşekkürler,

edit: büyüklüğü ok, alıcısı nezdinde gizli teyit alınmıştı aylar önce :)

 
Kasa çapı 26 görünüyor, fotoğraflar aldatmasın oldukça küçük kadranlı. 3'üncü görselde belli oluyor biraz kasa ,kordonundan minnacık geniş.


  • synax  (09.02.21 21:11:29) 
Kasası bayagı küçük o fiyatlara daha modern bi saat bakabilirsiniz ama sarı olan daha iyi gibi.


  • esinikaybetmiscorap.  (09.02.21 21:17:27) 
kesinlikle gümüş rengi olan.


  • elorelia  (10.02.21 08:04:24) 
saatlere ilgili ve merakli biri olarak, ben begenemedim maalesef ama skagen fiyat/performans olarak iyidir


  • sweetoffice  (10.02.21 10:28:10) 
Ben sarı rengi beğendim baya, normalde de altın renk kadran takarım zaten.


  • jazzabel  (10.02.21 20:39:19) 
bu aralar ben de saat bakıyorum kendime. skagen bakıyorum ben de bu arada. altın rengini hiç beğenmiyorum bir de bu tarz bana kaba geldi hep daha kibarları var ya.


  • naksidil  (10.02.21 21:17:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.