[]

şarkılara albüm kapağını nasıl ekliyorduk?

yahu bunu 10-15 sene önce yapmıştım ama şimdi aradım bulamıyorum.

masaüstünde groove ile açınca internetten buluyor kapakları ama telefondan açınca albüm kapakları çıkmıyor. bunu halletmem lazım.

bir tek albüm klasörüne kapağı atıp folder.jpg yapmayı denedim, olmadı öyle.

 
Android için music tag editorleri var. Onların biriyle yapabilirain.


  • kahverengidolap  (09.02.21 19:11:53) 
Telefon markasını yazsanız? Hepsi farklı.


  • ryhmer  (09.02.21 19:31:49) 
vestel venus :)

ama telefonla yapmıyoruz ki. bilgisayardan yapılıyor. benim 10 sene önce bilgisayardan yaptığım albümlerin kapakları telefonda gözüküyor ama işte nasıl yaptığımı unuttum.
  • hlot  (09.02.21 20:02:48 ~ 20:03:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.