[]

yüzdeki beni sildirme

Yüzümde bıyık kısmında bir ben var. Cildin üzerinde bir et beni ya da kabarıklık gibi değil de, bir leke görünümünde diye tarif edebilirim.

Birkaç gündür gözüme çarpmaya başladı. Bu benler sildirilebiliyor mu acaba? Nereye gitmek gerek sildirmek için? Ücretleriyle ilgili bilginiz var mı?


 
sildirme kalsın çok önce ifşa fotoğrafını görmüştüm çok güzel suratın vardı belli olmuyordu

Ama sildirecem diyorsan 5 kuruş büyüklüğünde bir lekeyi tek seansta yapabiliyorlar, önce bir cildiyeye göster randevu alıp
  • freebird5406_2  (09.02.21 13:21:57 ~ 13:24:57) 
Bu ben aynı çil gibi. Kabarık ya da et beni gibi değil. O yüzden cerrahi bir yönteme başvurmak istemem muhtemelen. Et beni gibi olsaydı düşünebilirdim.


  • chihirovekohaku  (09.02.21 17:24:37) 
Lazer ile de benler yok edilebiliyor.


  • Copernic  (10.02.21 04:15:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.