[]

suç belgeseli önerir misiniz?

tlc'nin yayınladığı "bir canavarın zihni" serisini izledim. arada night stalker the hunt for a serial killer, the keepers ve the ripper'ı bitirdim. yenilerini arıyorum.
 
evil genius
real detective
the jinx: the life and deaths of robert durst
the imposter
unsolved mysteries
making a murderer
american murder: the family next door
confession tapes
  • uuth  (09.02.21 07:53:56 ~ 08:01:22) 
  • heritage  (09.02.21 08:42:56) 
The devil next door


  • esinikaybetmiscorap.  (09.02.21 08:45:18) 
Kanka aradığın şey mi bilmem ama YouTube da vice diye bir kanal var hoslanabilecegini düşünüyorum.


  • allah yazdiysa bozsun  (09.02.21 11:12:28) 
manhaunt unabomber


  • yazar yazmaz yazan yazar  (09.02.21 13:43:36) 
don't fuck with cats


  • bir garip melek  (09.02.21 14:36:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.