[]

Kedim her mama yedikten sonra zemini eseliyor

Sebebi ne olabilir?
 
maması başka kediler tarafından bulunmasın diye üstünü kapatıyor kendince.


  • blatta hiberna  (09.02.21 00:32:21) 
Götünü yerim onun. Çok sevmiştir mamayı.


  • jalapeno  (09.02.21 00:33:42) 
Kedinizin sağlıklı, koku alabilen ve refleksleri yerinde bir kedi olması olabilir bunun sebebi :p

Kediler yaşadıkları yerde yoğun kokusu olan her şeyin üstünü kumla örtmeye çalışır. Kediler evcillestirilmeden önce bunu hayatta kalma mücadelesi için yapıyordu. Başka yırtıcılar et, bok, sidik vs kokusunu alıp kedinin yerini öğrenmesin diye. Etrafta kum olmasa da bu refleks kalır.
  • larth  (09.02.21 00:37:53) 
Mama kabı normalde dolu oluyor benim. Uzun süre boş kalırsa kap, mamayı yedikten sonra üzerini örteyim de sonra gene yerim hareketi yapıyor kedilerimden birisi. Çok güzel bir mamayı bitiremezse de yapıyorlar aynı şeyi. Bazen su kabına da yapıyorlar gerçi.


  • hasmetizm 2046  (09.02.21 10:46:52) 
Mamayı gelir koklar henüz acıkmamıştır yemez ya da yer "sonra yerim / sonra da yerim" şeklinde sözüm ona mamasını kapatır. İçgüdüsünü yediğim <3


  • SiyamkedisiZorro  (09.02.21 11:27:17) 
Siyam hocam, mamayı yedikten sonra yapıyor :)


  • mezarkabul  (09.02.21 19:43:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.