Havaalanı Yolcu Karşılama?

Evim havaalanına 15 dk mesafede ve yarın gece 00:40'da eşimle 1,5 yaşındaki oğlum şehir dışından gelecekler.

Normalde yolculara serbestlik var ama refakatçilere yok biliyorum ama bu yasak ne derece uygulanıyor?

Yani arabam ve imkanım varken gecenin o vaktinde onlara kendiniz gelin gibi saçma bir şey söylenmez.. Tabi ki de gidip alacağım ama yasağın sertliğini merak ettim.

Polis durdursa, biletleri vs göstersem sorun çıkarmaz diye düşünüyorum.. Sizler ne diyorsunuz?

polis durdursa, biletleri de göstersen sana ceza yazarlar. tamamen polisin keyfine kalmış, bu ara kısıtlamalar çok gündem olmaya başladığından zırt pırt çeviriyorlar zaten. özellikle havaalanı civarları, ana arterlerde falan paso çevirme oluyor.

  • roket adam  (08.02.21 21:35:49 ~ 21:36:14)
O gun ve saate kendim icin rezervasyon yapip telefona yuklemistim. Gerci kimse bise sormadi.

(Ayni sekilde 2 yasindaki oglani ve annesini o kadar valizle taksiye bindiremezdim. Ki oto koltugu falan da yok taksilerde)

Bu kurallari yapanlarda zerre kadar ... neyse la
  • brkylmz  (08.02.21 21:51:45)
dün yine buradan bir arkadaş esenboğa'ya inen eşini almaya gitmiş, dönüşte polis çevirmiş, biniş kartını vs gösterince polisler ceza yazmamış. dolayısıyla tamamen polisin keyfine kalmış +1

  • uuth  (08.02.21 22:28:30)
Ben de şimdi gidiş için burdan kalkışlı, dönüş için de buraya varışlı rezervasyon yaptırdım.. Bildiğiniz uçak bileti gibi PDF de aldım.. Çok detaylı bakarsa kenarda rezervasyon yazıyor onu görür..

Onda da gidiyorum bileti normale çevirip uçacam derim ne yapayım :)
  • birisi  (08.02.21 22:59:34)