Kısırlaştırma yerinde şişlik

Arkadaşlar dişi kedim 1 hafta önce kısırlaştırıldı, ameliyat yerinde böyle bir şişlik oluştu. Veterinere sordum yağdır o dedi ama tam emin olamadım. Böyle bir şeyle karşılaşan var mı? Sert biraz bana yağ gibi gelmedi acaba başka bir veterinere daha götürsem mi yoksa genel bir durum mu? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. En yakın veterinere 2 saat mesafedeyim maalesef ve kedi arabada aşırı strese giriyor

"kedi kısırlaştırma sonrası şişlik" şeklinde bir arama yaptım, bir çok kişi böyle bir durumu tecrübe etmiş, ameliyat sonrası sıvı birikmesi vb gibi şeyler söz konusu, baktığım 3 örnekte de durum bir süre sonra düzelmiş. ben bunları gördükten sonra rahatlardım ama problemi yaşayan sizsiniz, bir şey diyemem o yüzden. dokunmanıza izin veriyor mu? canının yandığına dair bir belirti falan var mı?

  • uuth  (08.02.21 19:24:31)
aynısı benim kedide de oldu. endişelenecek bir durum yok (veterinere de 50 kere sormuştum) fakat siz yine de bir pamuk ile baticon surun ufaktan. ben öyle yaptım.

  • delidir yakalayin  (08.02.21 19:39:02)
pek çok defa karşılaştım, kendiliğinden geçiyor ama takipte olun hep olan dışında bir şey olması ihtimaline karşı. standart bir fıtıksa sorun olmayacaktır

  • bir garip melek  (08.02.21 21:53:32)
Teşekkürler arkadaşlar biraz daha takip edeyim o zaman sık karşılaşılan bir durum anladığım kadarıyla

  • agreas  (08.02.21 23:52:36)
Bu arada canı acımıyor dokunduğumda kendisi de gayet hareketli yemesi içmesi ve tuvaleti de düzgün şimdilik

  • agreas  (08.02.21 23:53:24)