[]

IELTS - Son aylarda giren var mı?

Bu çalışmayla ilgili değil durun :D

Covid döneminde bilgisayarlı mı girmek mantıklı kağıtla mı? Speaking'de mesela IDP video konferans ile de yaptırabiliyormuş (yine otelde ama ayrı odalarda), deneyimleyen var mı?

Ben bir kez 2014'te akademik girdim işimi gördüm. Şimdi Kanada için general'a gireceğim. O dönem bilgisayarlı yoktu mesela, şimdi girenler writing için çok iyi diyor genelde. Listening ve reading'i zorlaştırır mı ama acaba?

deneyimini paylaşan olursa çok sevinirim.

ek olarak, british mi idp mi? :D

 
Bilgisayar kesinlikle avantaj. Ozellikle writingde silip duzenleme filan cok kolay. Elle yazarken "aa sunu da ekliyim" diyemiyosun.


  • fakyoras  (08.02.21 16:54:50) 
Bilgisayarlı ielts her band’da daha çok avantajlı. Zorluğu falan olmaz görmezsiniz hocam, 1-2 evde deneyip girin


  • avatar is back  (08.02.21 18:42:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.