Monitor düştü

Selam, monitor düştü masanın üzerinden, bu halde şu anda. Ne yapabilirim?
Lg yetkili servis çözebilir mi yoksa daha uyguna halledebilir miyim. Ya da çöp mü oldu? teşekürler

Gecmis olsun, Ekran kirilmis. Bu soruyu sorduguna gore senin yapabilecegin bir sey yok. Servisten fiyat alabilirsin. Ayni zamanda servis hizmeti veren baska yerlere de sorabilirsin.

  • fakyoras  (08.02.21 16:09:10)
ürünün sıfır fiyatını öğrenip yetkili servisten öyle fiyat alın genelde yetkili servisler sıfır ürün fiyatına yakın fiyat verirler

  • Sir Anthony Hopkins  (08.02.21 16:11:09)
hocam gecmis olsun. cope atabilirsin.

  • nibba  (08.02.21 16:11:51)
yeni monitörün hayırlı olsun. güle güle kullan.

  • sutlu nescafe  (08.02.21 16:23:51)
Monitörde para eden tek şey lcd panel, o da gitmiş. Tamir ücreti yeni bir monitör fiyatını bulabilir.

Bir çözüm yolu şu olur, ekranı sağlam ama kartları yanık aynı modelden 2. el bulup değerlendirilebilir.
  • John Bloor  (08.02.21 17:07:10)
yeni monitörünüz hayırlı olsun. akakçe'den uygun fiyatlara bakmayı unutmayın hocam geçmiş olsun

  • kutukcu  (08.02.21 18:10:16)
çöpe at. ekran kadar para çıkar.

  • tenekeadam  (08.02.21 20:28:54)
Monitörün sıfır fiyatı 3000TL ise panel fiyatına 3500TL diyorlar ve haliyle yaptırmıyorsun. Anakartını vs yedek parça olarak satıp zararını bir nebze olsun azaltabilirsin.

  • kimlanbu  (08.02.21 20:31:49)