Sanal Visa Kart

Selam. Ön ödemeli sanal visa kart kullanabileceğim bir site biliyor musunuz? Amazonda ve hepsiburada'da denedim ama çalışmadı.

Şimdiden teşekkürler.

çalışması lazım. kart bilgilerini, limitini, internet alışverişlerine açık olduğunu falan teyit et bence.

  • reanarchy  (08.02.21 14:37:19)
ben daha önce ön ödemeli kartlar ile hepsiburada'dan alışveriş yaptım ama sanırım visa değil, mastercard ile. ama fark etmemesi lazım. içinde para varsa, internet alışverişine açıksa ne problem olabilir?

  • co2s2  (08.02.21 14:44:21)
sorunun visa olduğunu sanmıyorum. zira yıllardır iş ve bir süredir pep visa sanal kart ile alışveriş yapıyorum bi ton yerden

  • Efoody  (08.02.21 15:04:32)
Belirtmeyi unutmuşum, kart yurtdışından gönderildi. Açıklamada ülke farketmeksizin visa anlaşmalı her sitede geçerli olduğu yazıyor ama yurtdışından gönderilmesiyle bir alakası olabilir mi?

  • nerdeyim ben  (08.02.21 15:12:25)
yurtdışında kullanıma açık olmayabilir. kartı gönderenlerle irtibata geçmen gerekir. böyle bir şansın yoksa, aliexpress'de, amazon.com veya .de vs deneyebilirsin.

  • reanarchy  (08.02.21 15:24:13 ~ 15:24:31)
Hallettim, herkese çok teşekkürler. Aynı sorunu yaşayan başka insanlar olursa diye buraya da yazayım. Amazon tr'den direkt bir ürün almaya çalışınca siparişi iptal ediyordu, amazon gift card alınca onayladı.

  • nerdeyim ben  (08.02.21 15:49:44)