Whatsapp arşiv kayboldu

Biriyle eski konuşmalarım arşivdeydi.
O kişi yeni numara aldı. Eski konuşmaları arşive kaldırdım ben de.
Az önce baktım, arşivden gitmiş. Belli bir süre sonda siliniyor mu?
Nasıl geri gelir silip yeniden yüklemeden?

İos işletim sistemi

arşivden sohbet silinmez siz silmedikçe, tekrar normal konuşmalar içine düşmüştür hareket olduysa.

  • jelly bear  (07.02.21 22:07:04)
Yok isimle arama yapıyorum çıkmıyor. Aynı isimle kayıtlı olduğu için mi replace oldu acaba?

  • yetkili birine benzeyen abi  (07.02.21 23:00:29)
Bazen ülke kodundan dolayı ismen çıkmıyor olabiliyor. Mesela numarası 0532 012 34 56, arşivde isimiyle değil de o numarayla çıkıyor olabilir.

  • mirafiori  (07.02.21 23:36:35)
artık numarası yoksa whatsapp kişisi olmadığı için olabilr. mesajlarda geçen bir kelimeyle aramak daha iyi olabilir. arşivin içini arıyor mu o arama emin değilim

  • ShadowOfMoon  (08.02.21 01:03:49)