iş stresinizi ve uyku kalitenizi puanlar mısınız?

6 hafta önce iş değiştirdim. biraz evhamlı biriyim, aslında çok da sorun yaşamıyorum fakat iş biraz karışık, bu da beni strese sokuyor..

o zamandan beri doğru düzgün uyuyamıyorum. gece yatakta döne döne bir hal oluyorum, bi anda uyanıyorum sonra tekrar uyuyorum. eski işim çok rahattı. hiç uyku sorunu çektiğimi hatırlamıyorum.

siz ne durumdasınız?

Yeni işe geçtiğin için hafif de olsa bir öz baskı oluyor. İşi çözdükçe ve ilerledikçe rahatlarsın. Bir türlü de normale dönmüyorsan bir uzmana başvur tabi.

  • dougsampson  (07.02.21 10:56:53)
kafama hiçbir şeyi takmayan, işi işte bırakan biriyim.

şu anki iş yerimde risk seviyesi 0, uyku kalitesi 9.
daha önceki iş yerimde ise sorumluluğun fazla olmasından kaynaklı risk seviyesi çok yüksekti ancak uyku kalitem ise yine yüksekti. (8-9)
  • maybe one day  (07.02.21 10:57:16)
İş stresi 0 uyku kalitesi 2

  • ruhen hastayim ben  (07.02.21 11:25:04)
iş stresi 10 uzerinden 100 falandir herhalde ama uyku kalitem de 10 uzerinden 10 alir. cok rahat uyuyorum. cogu vakit mesaide yarida kalan islerimi ruyamda tamamlasam da uyuyorum uykumdan memnunum uyku acisindan bir seylerimi degistirmek istemem.

  • turbo sadık  (07.02.21 12:13:30)
Benim stresim yüksek, asla hata yapmamam gerekiyor ama uyku kalitem gün içindeki yediklerim ve spor yapmamla orantılı oluyor. Temiz beslendiğim ve yürüyüş yaptığım günler çok iyi uyuyorum.

  • jazzabel  (07.02.21 12:22:47)
Benim işim çok yoğun, yorucu ve yerine göre de stresli bir iş ancak ilginçtir ne olursa olsun çok rahat uyuyabilen bir insanım ben. Bu özelliğimden dolayı kendimi çok şanslı sayıyorum :)
Öyle gamsız, umursamaz da bir tip değilim ha; işimi ve sorumluluklarımı da önemsiyorum. Ama gereğinden fazla ve büyülecek kadar önemsemiyorum galiba. Heheyt !

  • burka  (07.02.21 13:07:54)
İş stresim 10 üzerinden 8 diyebiliriz, ben de çok pinpirikli biri olduğumdan uyumasına uyuyorum ama sabah uyanır uyanmaz aklımda hep iş, mide ağrısına kadar gidebiliyor. Uyumakta sıkıntı yok da uyanmak istemiyorum

  • esinikaybetmiscorap.  (07.02.21 16:28:34)