[]

Baklava yufkası nasıl saklanır

Tahinli cevizli rulo tarifi buldum kolay onu yapıcam ama oaketin yarısı kalacak, kalanı nasıl saklamak lazım ya da ne yapılabilir başka?
 
baklavalık yufkadan börek de yapılabiliyor. bir sürü tarif var internette, isterseniz onlara bir bakın.


  • brena  (06.02.21 23:23:45) 
Bozulur ki o. Börek vs. Yap +1


  • westblack  (06.02.21 23:34:30) 
hepsini yap, pişmiş olarak dolapta sakla daha uzun süre dayanır.


  • aziz dostum jack  (06.02.21 23:42:24) 
buzluk da kalsin, çikarip tekrar yaparsiniz bişey olmuyor, ama börek de lezzetli oluyo çıtır çıtır.


  • sinematikcrop  (06.02.21 23:46:07) 
Bir hafta kalıyor benim yaptığımda. Bir hafta tatlı ertesi hafta tuzlu yapılabilir. Kıymalı börek de efsane oluyor


  • cilekli pasta  (07.02.21 02:19:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.