[]

Macbook prodan oyun bilgisayarına geçiş

Selamlar, 2019 13" mac proya sahibim giriş seviyesi.
Arada oyun oynamak istiyorum ama malum macbooklarda oynanmıyor. Bilgisayarı satıp 2060 ekran kartına sahip 16 ram ryzen 3600x seviyelerinde bir masaüstü toplama niyetim var. Sizce pişman eder mi?
Yaklaşık 11k civarına yeni bir sistem toplayabileceğim.
Bilgisayarda şu aralar sadece tez yazıyorum ama yeni sistem toplarsam tabi oyun oynayacağım.
Evde de xbox var ama sadece fifa oynuyorum onunla.

 
11 bine 3060'lı pc dizilir. Ama bence aşırı oyun oynamıyorsanız geforce now kullanabilirsiniz internet hızınız iyiyse. Araştırın derim.


  • bahoho  (06.02.21 19:32:48) 
Aşırı oyun oynayacak zamanım da kalmıyor aslında, xbox da fifa 21 ile de devam edebilirim her sene düzenli olarak oynadığım oyun sadece fifa fut modu.


  • Weeze3r  (06.02.21 19:38:35) 
XBox varken oyun bilgisayarı toplamak bana çok gerekli gelmedi. Ben olsam 11K'ya satabiliyorsam direkt M1'li macbook air alırım. 10 yıl kullanırsın. Dehşet fark var intel işlemcili mac'lere göre.


  • himmet dayi  (06.02.21 19:53:49 ~ 19:54:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.