[]

TL mevduat hakkinda

Merhaba arkadaslar TL birikimlerinizi hangi bankada degerlendiriyorsunuz ve mevduat hesabina istedigim vakit TL ekleyebilecegim bir banka hesabi var mi? Tesekurler.

Yk sadece mevduat bitisinde eklemeye izin veriyor, ben ise her hafta peyderpey para aktarmak istiyorum.


 
Halkbank'ta değerlendiriyorum, Ara ara para eklemediğim için diğer soruya cevap veremeyeceğim.


  • paramolacak  (05.02.21 22:06:08) 
enpara hesabı açarak istediğiniz her dakika para yatırabilir veya çekebilirsiniz. İsterseniz günlük olarak faiz kazanırsınız en yüksek faiz veren güvenilir bankalardan birisidir.


  • cool pich  (05.02.21 22:12:26) 
farklı günlerde yatıracağınız miktarlar için farklı vadeli mevduat hesapları açarsanız sorun çözülür.
günlük vadeli mevduat hesaplarına banka aylık mevduata oranla daha düşük faiz oranları uygular. bunu yapmaktansa yüksek mevduat getirisi uygulayan bankada 3-4 vadeli mevduat hesabı oluşuturursanız bahsettiğiniz rakamı vadesi gelmiş olan hesaba ekler ve devam edersiniz. hem yüksek faizden fedakarlık etmezsiniz hem de istediğinizde para yatırabilir hale gelirsiniz.

  • johnnie w lker  (05.02.21 22:26:18) 
En iyi faiz oranına sahip bankaları aşağıdaki linkten bulabilirsin. Bu hesaplara hoşgeldin faizi dahil olabilir o yüzden bankayı telefonla arayıp 3-4 ay sonra hoşgeldin faizi bitince oran kaça düşecek diye sormanda fayda var.
www.hangikredi.com

Tavsiye 1: Odeabank şu an en avantajlı banka gözüküyor. Akbank atm'lerini ücretsiz kullanbiliyorsunuz.

Tavsiye 2: Ben HSBC likid fon kullanıyorum. Günlük getirisi faizden daha yüksek %19-20 buluuyor ayrıca para piyasası Fonlarında stopaj kesintisi kaldırıldı.
  • kanlakarisikyagmur  (06.02.21 10:16:13 ~ 10:19:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.