[]

Ses aktarıcı bluetooth cihaz arıyorum

Selamlar,

Sesi dışarı veren bir port
Sesi dışardan alabilen bir cihazın giriş portu


Bu ikili arasında ses aktarımını yapacak 2 cihaza ihtiyacım var.

Sesi aktaradan çıktıyı alacak cihaz,
Sesi alacak cihaza bağlanacak diğer cihaz,

Bu iki cihaz bluetooth ile birbirine bağlanacak. Köprü görevi görecek.

Amacım bluetooth olmayan kulaklığı bluetooth hale çevirmek. Ve gecikme düşük olmalı.

Fi tarihinde ericsonun bir cihazını kullanmıştım, telefona takar sesi alırdım diğer aktarıcı olani kliple kulaklığa takardım, genel olarak memnundum.

Bu sorunu google a anlatıp uygun aleti bulamadım. Derdime çare var mıdır ?

 
m.n11.com

Böyle birşey mi?
  • inheritance  (06.02.21 12:25:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.