[]

Aralikli oructa bu spor programi nasil?

Selamlar,

Oncelikle E/29/185cm/93kg

Oncesinde iki defa aralikli oruc yaptim ve kilo verdim ama sporla desteklemedigim icin ortaya guzel bir goruntu cikmadi. Epey incelmistim ama uzun boya ve genis omuzlara ragmen kollarim cok gucsuz ve ince gozukmustu. Simdi oruca yine basladim ama bu sefer biraz spor da yapmak istiyorum.

Evde dumbbell yok, sadece direnc bandi var. Youtube'da soyle bir video buldum ve her gun yapiyorum yaklasik bir haftadir: www.youtube.com

Sizce nasil bu videodaki hareketler? Hareketleri gunun ilk ogununden 3 saat sonra yapiyorum ama bazen cok enerjisiz hissediyorum. Ilk ogun genelde 3 yumurtadan omlet, zeytin, peynir, salatalik, domates ve ceviz seklinde. Ekmek hic tuketmiyorum. Spordan hemen once biraz enerji toplamak icin bir seyler daha mi yemem lazim? Spordan sonra hic halim kalmayinca bu sefer yemege saldirmaktan korkuyorum ama kendimi dizginleyip tavuklu salatayla falan kapatiyorum gunu. Aksam yine cok enerjisiz hissediyorum ama zaten evdeyiz diye bir sekilde yatana kadar idare edebiliyorum.

Hem sporu hem de orucu bir arada tam oturtamadim gibi, neler onerirsiniz?

Tesekkurler simdiden.

 
Düşük karbonhidrata adapte olma süreci yaşıyorsun muhtemelen. Cevizi biraz arttırabilirsin.


  • arnold schwarzeneger  (05.02.21 18:19:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.