[]

Babaya telefon ve taksit

Babamın telefonu bozulmuş, 3-4 sene götürsün dediğimiz telefonlar 3000 lira bandında ama şu an şak diye 3000 lira veremem dedi.

Turkcell kullanıyor, operatör kampanyalarına baktım faturaya dahil edince acımıyorlar neredeyse %25 koyuyorlar üstüne.

Taksit yasağının etrafından nasıl dolaşabiliriz?

 
amazon.com.tr üzerinden iş bankası ve enpara kredi kartımla aldığım telefonları bankanın kendi uygulaması üstünden taksitlendirebildim ben bir ücret farkı ödemeden.


  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (05.02.21 10:21:49) 
Enpara kredi kartı ile hepsiburada, gittigidiyor gibi yerlerden alırsan 6 taksit yapabiliyorsun. Yasal değil ama 3-4 kere aldım sorun olmadı :)

En son gittigidiyordan 6s alıp taksit yaptım. Şu an son taksiti ödeyeceğim.
  • harmonia  (05.02.21 10:23:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.