[]

Anahtar kolye yaptırabileceğim bir yer var mıdır?

İnternette baktığım anahtar kolyeleri sevmedim. Tam isediğim gibi bir anahtar yaptırmam mümkün müdür? Böyle bir hizmet veren yer var mıdır?
Yer: İstanbul
Yaptırılmak istenen: Resident Evil 2'deki heart key


 
Bence en basitinden polimer kille yapılıp metal rengine boyanıp eskitme filan yapılabilir. Instagram'da polimer kille benzer şeyler yapan kişileri arayabilirsiniz belki. Diğer türlü metalle yapılabilmesi için önce mumdan oyulacak da, sonra döküm yapılacak da. Maliyetli ve uzun iş, kimse uğraşmaz sanırım tek bi tane anahtar için.


  • inawen  (05.02.21 22:24:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.