[]

Cumartesi günü kargo gönderimi yapabilir miyiz?

Saat 13.00'e kadar kargolar açık görünüyor fakat bu sadece dağıtım için mi? Gönderim de yapabilir miyiz? Teşekkür ederim şimdiden herkese.
 
Yasağa ve kargo kotasına takılmazsan normal şartlarda gönderim yapabilirsin.


  • elorelia  (04.02.21 20:27:48) 
şube telefonu varsa arayıp adresinizden alım yapılmasını isteyin, risk almayın.


  • uuth  (04.02.21 21:07:50) 
Pandemi öncesi durumda, evet Cumartesi de gönderim yapılıyordu öğlene kadar.


  • burfak  (05.02.21 13:09:43) 
Kendi soruma cevap vereyim; gidip veriliyormuş, hiçbir sorun yokmuş.


  • fraise  (06.02.21 16:11:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.