uçak bileti

uçak biletlerinin fiyatı aynı gün içinde azalıp artabilir mi? bu aralıklar ne zamanlardır?

sattıkça artar. boşken en ucuzdur. anlıktır.

  • xellent  (20.05.10 21:16:32)
bildigim kadarıyla
rezervasyon yaptırdığınızda size verilen opsiyon süresi içinde, rezervasyonu bilete çevirirseniz artış olsa bile size yansıtılmıyor.
Opsiyon süresi bitmiş ise o anki güncel fiyatlardan yeni rezervasyon yada bilet işlemi yaplıyor.
Pegasus bana 30 dk opsiyon vermişti.Ben bileti alana kadar 59 TL den rezerve ettiğim bileti121,99 a almıştım.
  • Rmdy  (20.05.10 21:20:08)
pegasus dakikada bile değişiyor:)

  • alchemistt  (20.05.10 21:38:57)
Azaldığına hiç rastlamadım, THY ise münkün değil zaten.

  • stephen dedalus  (20.05.10 21:59:00)
azalir. thy de de azalir.

herkes hurra rez. yapar, sonra 10 kisi birden almaz son gune kadar opsiyon tarihinin. hop, duser mursel.

20 kisilik bir grubun rez. iptal ettigini dusunun, olabilir yani. oldu, aldim.
  • iyilik yap pitbull  (21.05.10 00:27:35)