Almanyadan elektronik urun ne alinir?

merhabalar, bir arkadasima getirtecegim bir urun ariyorum. ne aldirsam bilemedim. mekanik klavye, gaming mouse yada gaming kulaklik aldirayim dedim de hic oyle ordan alinca ucuza gelecek bi urun bulamadim. steelseries logi falan nerdeyse fiyatlar burayla ayni. oncelik olarak bu urunler olmak uzere baska ne getirtilebilir oradan? satmayacagim kendim kullanacagim tek derdim burda ki fiyatindan cok daha iyi/dusuk bir paraya getirtebilecegim bir urun istiyorum. mesela burda 800-1000 bandinda bi urun ordan gelirken 500-600 a geliyosa alayim diye dusunuyorum.

cok salakca yazmisim ama afola. derdimi anlatabilmisimdir umarim. tesekkurler.

Bulabilirse PS5

Bizde 5.999 Lira. Orda €400 ya da €450
  • himmet dayi  (04.02.21 15:57:04)
hacim 10-12 arasi burda. normal mi bu? 12 bin lira turk lirasi bi tane oyun aleti. karaborsa mi oldu ki alet

  • Zima Blue  (04.02.21 16:39:55)
Yeni ürün getirmedi ülkeye uzun zamandır sony. stoklar sıkıntılı. Fiyatların gereksiz pahalı olması ondan. PS5 getir en kötü ihtimalle satarsın +1

  • westblack  (04.02.21 18:26:32)
10-12 bine satılanlar kara borsa evet. Dünya genelinde stok sıkıntısı var. Ama Playstation Türkiye resmi açıklama yaptı, dijital versiyon 5.999 lira olacak. Bu açıklamadan sonra kimse gidip 12 bin vermez. Verenin aklından şüphe ederim.

  • himmet dayi  (04.02.21 18:36:16)
Robot supurge, e-reader

  • kuehles blondes  (04.02.21 20:35:07)
blutut kulaklik
spor icin akilli saat

  • durgunfoton  (04.02.21 21:21:26)
kask içi bluetooth kulaklık, iletişim vergisinden dolayı fiyat farkı çok. örnek olsun diye Sena 30k dual pack için baktım şimdi arada 1600 lira fark var üstelik güya hesaplı olan amazon.com.tr fiyatı

  • mirty  (04.02.21 21:57:13)