[]

İlikli dana kemik suyu veya paça ilikli kemik suyu ile pilav

Hangisiyle yapmak daha iyi olur? Ya da bunlarla pilav yapılır mı agır mı olur yoksa? Kavanozda satılanlar bunlar bu arada bulyon değil.
 
iliğin görüntüsü pilav üzerinde irrite edici olabilir.
bence pilav genellikle tavuk suyu ile daha iyi tat veriyor.

  • ankarakecisi  (04.02.21 15:35:46) 
dana kemik suyuyla yapılabilir ağır olmaz. ama diğerini denemedim kıyaslayamam..


  • starlightz  (04.02.21 15:40:56) 
ikisi de yaklaşık aynı sonucu veriyor. ağır olmuyor. gayet de güzel oluyor


  • co2s2  (04.02.21 16:34:36) 
birileri size cevap vermiş. olumlu, olumsuz. size cevap verenleri niye tiklemiyorsunuz.
hıyar mısınız?

  • ankarakecisi  (26.02.21 22:35:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.