İkeadan gardrop alınır mı?

Marangoz 1500 TL fazlasına yapıyor
İkea sunta imiş

Marangoz 1500 tl fazlasına masif ahşap yapıyorsa marangozu kaçırmayın derim.

  • kutukcu  (04.02.21 00:22:42)
Marangoz MDF ile yapıyorsa da ikea alın. Mdf gazına gelmeyin

  • kisa  (04.02.21 00:39:05)
İkea +1
Usta milletinden uzak durun/durdurun.

  • arenas  (04.02.21 00:52:10)
Marangozda kesin mdf ve suntadan yapıyordur. Masifden tapsa kimbilir ne ister

  • grid  (04.02.21 01:01:31)
Ben ikeadan yaptım. Devasa bir şey. Duvarı komple kapladı. Tasarımı da kendi zevkime göre yaptığım için çok severek kullanıyorum.
Fakat montaj ve nakliye kampanyaları oluyor. Kesin denk gelir. Bekle öyle satın al.

Ben montajı kendim yaptım ama bir gün iki kişi gerekiyor. Değmez.
  • zoghurt  (04.02.21 01:17:34)
İkea Brimnes severek kullanıyorum. Montajı kendimiz yaptık, bir taşınma gördü.
İkea ne diyorsa o, beklentiyi iyi bilmek ürünü de iyi tanıyıp beklentiyle kıyaslamak, olay bu. Süpriz olmaz, 205cm yere bu ürün sığar diyorsa sığar, sığmayacak gibi dursa da sığar. Marangoz, usta, yerli ürün vs hepsinde mutlak bişey çıkıyor, güven vermiyor. Marangozu ve yapacağı ürünü iyice araştırmanız gerek bence.

  • epitaf  (04.02.21 03:23:49)
Ikea nin urunleri uber kaliteli degil ama usta derdi olmamasi, garanti hizmetleri, vazgecip iade etme olaylari yuzunden her turlu ikea derim.

  • taurina  (04.02.21 07:58:27)
Kesinlikle ustaya yaptır ama tabi mdf ise, ikea elinde kalır

  • esinikaybetmiscorap.  (04.02.21 08:43:48)
sürgü kapılı pax kullanıyorum ben çok çok memnunum.

  • benaslinda  (04.02.21 09:41:17)
ben de ikea marangoz ikileminde marangoza yaptirdim. kullanilan ahsap ok ama urun gelene kadar defalarca kavga, anlasmazlik. aynali olsun diye siparis veriyorun aynasiz getirip bu paraya bu kadar dedi adam shjsjsj abi biz parayi konusmustuk. sonra surgulu dolap kapagi kapanmamaya basladi. ama marangoz tabii ki de kavga ettigi icin "garanti" vermiyo musteri "haksiz". gelecegim dese de gelmiyor zaten. türlü çesit tasa....

ustanin dedigine inanma. ikeayi eziklemeyi iyi biliyorlar da kendi verdikleri hizmet ne. mahalle bakkalinin avmyi sevmemesi gibi bir sey
  • ala09  (04.02.21 09:59:25)
ikea dolabı da çok kaliteli değil ama ustayla uğraşılmaz hocam, ikea yapıştır geç bence.

  • plutongezegendegilmi  (04.02.21 10:17:38)
Ben ikea değil ama tepe home da beğendiğim gardrobu marangoza yaptırdım, nedeni ölçüleri odama uymamasıydı. Sonuç olarak çıkan dolabın gösterdiğim fotoğrafla alakası yoktu, söylediğim ölçülerde de yapmamıştı, kavga dövüş değiştirdim. Şu an yaptırsam hazırda ne varsa onu satın alırım kimseye yaptırmam.

  • jazzabel  (04.02.21 11:03:42)
ikea dan, istediğim şekilde beğenerek aldım. usta işi uzun tutar, istediğin gibi gelmez.

  • silver apple  (04.02.21 12:17:36)
şimdi ikea da kaliteli şey var kalitesiz şey var görüp ellemeden net birşey diyemem ama ustalardan uzak durmaya çalış +1

  • basond  (04.02.21 19:50:22)