baby mall dan alışveriş yaptım

Merhabalar,

Geçen hafta Baby mall Beylikdüzü şubesinden bebek yatak odası takımı bakmaya gittik hanım ile beraber. pierre cardin markalı bir yatak odası takımı beğendik, oradaki çalışan dedi ki ürün şu anda stokta yok ödemeyi yaptıktan sonra 45 gün içinde ürünü size teslim ederiz dedi. Ben dedim bi miktar kapora bırakayım ürün deponuza gelince kalan ödemeyi yapayım yok dedi bu ürün kampanyalı olduğu için hepsini ödemeniz gerekmekte dedi. Tamam dedim yaklaşık 6 bin tl ödeme yaptım ve bana ürün listesi verdiler ve ödemeyi yaptım sonra da e fatura geldi telefonuma. Sormak istediğim soruya gelince ; daha önce benzer şey başına gelen oldu mu? Baby mall bu şekilde mi çalışıyor genelde? Benim bildiğim önce kapora verilir ürün gelince de teslimden önce kalan ödeme yapılır. Baby mall neden bu şekilde çalışıyor? ürün tesliminde sıkıntı yaşatırlar mı? Yanlış mı yaptım acaba paranın tamamını ödeyerek?

Babymall zaman zaman alışveriş yaptığım ve memnun kaldığım bir firma. Bahsettiğiniz işlemi sadece orası uygulamıyor. E bebekte magaza stoğunda olmayan bir ürünü almak istediğimizde bize de böyle olacağını söylediler. Başka magazalarda da aynı şekilde oluyor.

  • curukturpkokusu  (04.02.21 00:37:19)
kurumsal yerler böyle çalışıyor. gayet normal. enza'dan mobilya aldık peşin ödedik, ileri tarihte teslim edilecekti. hatta beyaz eşya da aynı şekilde.

  • elorelia  (04.02.21 09:12:52 ~ 09:13:10)
bazı firmalar böyle oluyor. normaldir.

  • co2s2  (04.02.21 15:22:39)
normal prosedür

  • basond  (04.02.21 19:51:33)