Yalan Dünya dizisindeki konser sahneleri

Diziyi izlemiş olanlarınız hatırlar, izlememiş olanlarınız için özet geçeyim. Dizinin hemen her bölümünde bir şarkıcı, yani gerçek hayatta da şarkıcı olan bir şarkıcı gelip dizinin senaryosundaki mekanlardan biri olan kafede konser veriyor. Bir nevi kendini oynuyor o bölümde yani. Sahne geçişlerinde de konseri seyirciye izletmiş oluyorlar. Hem dizinin reytingine katkı sağlanmış oluyor hem de şarkının ve şarkıcının reklamı yapılmış oluyor.

Şimdi size sorum şu; sizce bu sahnelerde yer almak için şarkıcılar mı diziye para ödüyordur veya rica ediyordur yoksa dizi ekibi mi şarkıcılara para ödüyordur veya rica ediyordur?

GÜLSE ablamız ürün yerleştirmeyi sever. Hayrına yapmış olabileceğini sanmıyorum.

  • olaylar olaylar  (03.02.21 23:39:43)
dizi ekibinin şarkıcılara para ödemediğinden eminim. ama para alıyorlar mıdır yoksa win-win durumu zaten diyip almıyorlar mıdır emin değilim.

  • kljgslsdkjsd  (03.02.21 23:48:23)
Bence birkaç isim dışında para ödemeden çözüyorlardır durumu. yalnız bunun dışında bir şey belirteyim, mevcut şartlarda 10/10 taktikti bence bu. boş boş saatlerce birbirine bakan, iki cümle arasında 10 saniye bekleyen, anlamsız cümleler kuran karakterler de, süre doldurmak için 3 dakikada bir ağır çekimler de böyle olduğu için ya yoktu ya da çok daha azdı diğer dizilere göre.

  • nawar  (03.02.21 23:51:55)