Xiaomi Mi Stick'e 290 TL Verilir Mi?

Ne dersiniz, yılbaşında fiyatlar 200-250 bandına düşmüş galiba. Geçenlerde 350 idi şimdi 290 TL'ye bulunabiliyor. Beklemeli mi başka bir indirimi daha?

Stick yerine box mi iyidir

  • kleider  (03.02.21 14:06:56)
televizyonum 4k değil standart full hd olduğundan stick almayı planlıyorum

  • edaddy  (03.02.21 14:41:25)
xiami mi box s alın derim.kafanız rahat olur.

  • drako  (03.02.21 15:04:54)
ben kullanıyorum yazlık tvsinde, acayip isteklerin yoksa iş görür, biz spotify netflix blu tv youtube için falan kullanıyoruz. biraz yavaş sadece.

  • roket adam  (03.02.21 15:08:26)
Bir yakinim bakiyordu, sanki ne zamandir fiyati 300'den asagi dusmuyordu gibi. Yilbasinda 250 tl civari reklamlarda donup duruyordu ama 5 tane filan stok koymuslardi resmen. Alamiyordunuz yani :D 290 a alirdim ben olsam.

  • invictae  (03.02.21 15:45:58)
birkaç ay önce 250 civarına almıştım yatak odamdaki eski tv için. yavaş yorumuna katılmıyorum, milisaniyeler oynuyor. olağanüstü memnunum.

  • brakgn  (03.02.21 17:18:38)
black friday'de en düşük fiyatı amazon 268 tl ile vermişti. ondan düşüğünü daha sonra görmedim. zaten hemen her hafta en az 1 online satış sitesi (hepsiburada, trendyol, amazon vs.) 290 civarına indiriyor fiyatı zaten. hatta geçen hafta a101 bile o fiyattan satışa çıkarmıştı. yani bu fiyat kaçırılmayacak bir fırsat değil. onun dışında alınır, ben de almayı düşünüyorum ne zamandır

  • yemrem  (03.02.21 18:26:42)
Daha 1 ay önce anneme 330'a falan aldim heralde. Ben de böyle okumustum yok takiliyo vs vs ama annem cok memnun, hic sikintisi olmadi.

  • logisticsmanager  (03.02.21 19:01:17)
black friday zamanı çiçeksepetinden 230 aldım ben, sonrasında hep takip ettim 270 ten aşağı görmedim.

Netflix, amazon video ve iptv için kullanıyoruz çok memnunuz, hız konusunda falan hiç bir sıkıntı yok, donma yavaşlama vs yok.

Mi box kullanmadım bilmiyorum ama mi stick alırsan pişman etmez, gayet kullanışlı bir alet.
  • zikardo  (04.02.21 03:12:13)