[]

Google reklamları bulunduğunuz ortama göre değişir mi

Normal zamanda hiç çıkmayan google reklamları şimdi yeni işe başladığım ofisteyken çıkmaya başladı. Hadi benim sesimi konuştuklarımı dinkiyor ona göre reklam gösteriyor, ofiste millete gösterdiği reklamları bana mı gösteriyor şimdi de?
 
degisir tabi. konum bilgisi en birincil datalardan birisi


  • crucio  (03.02.21 12:26:12) 
Değişir. Yurtdışına çıktığında dili bile değişiyor.


  • himmet dayi  (03.02.21 12:53:12) 
Sesinizi dinlemiyor ama tabiki ofisinizi anlayıp etrafınızdakilerin verilerini reklamlarda kullanıyordur.


  • atom karincanin torunu  (03.02.21 12:55:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.