enpara.com iyi ki bizimlesin (değilsin?)

www.qnbfinansbank.enpara.com

enpara kullanıp bu kampanyayı ilk seneden sonra kullanabilen oldu mu?

ikinci senem şu an ve şubat ayında müşteri olmuştum. yani kampanya koşullarına göre 1 şubat'ta başlayıp şubat ve mart ayı içinde açtığım ya da bu süre içinde vadesi yenilenen mevduat hesaplarına ekstra uygulaması gereken bir faiz var. ama uygulanmıyor. bir şeyi yanlış mı yorumluyorum diye kampanya koşullarını tekrar okudum, ama yok gayet açık. çözüm merkezi ile yazışmalar bir işe yaramadı. konuya çok hakim değil gibiler.

7 yıl 1 aylık müşteriyim. birikim hesabıma uygulanan faiz %14 ama ayın enparalısıyım diyeymiş. ayın enparalısı olmadım ama henüz. aklımda deli sorular...

eskiden böyle üç beş kuruş değil de, yediğin yemeğin yarısı bizden kampanyaları vardı, 300'e 150 falan ödetmiştim (miktarı salladım).
  • allineed  (02.02.21 11:32:03)
Bende de durum aynı. Allineed’in söylediği gibi ayın Enparalısı olsam da olmasam da faiz oranı aynı ayrıca.

  • auroraaurora  (02.02.21 12:16:36)
Kesinlikle katıldığım durum

  • esinikaybetmiscorap.  (02.02.21 13:07:40)
Evet bana her sene yıldönümümüzde bahsettiğiniz şekilde ekstra faiz uyguluyorlar. 6 yıllık müşteriyim sanırım. Acaba günle ilgili olabilir mi? Mesela 23 Şubat’ta sisteme girdiyseniz onu mu bekliyorlardır? Bilemedim. Ama ilk yıldan sonra da o faizi almaya devam ettim.

  • pandispanya  (02.02.21 13:15:34)
@pandispanya, evet ben de öyle mi diye düşündüm ama şu 2 cümle çok net:

Örneğin; 15 Ekim 2013 tarihinde Enpara.com müşterisi olduğunuzu varsayalım, kampanya sizin için her yıl Ekim ve Kasım ayları boyunca geçerli olur. Yani her yıl 1 Ekim – 30 Kasım tarihleri arasında...

kayıt açtılar bakalım ne şekilde dönecekler.
  • gman  (02.02.21 13:44:23)
www.qnbfinansbank.enpara.com

bu oranlar + 0.50 görmüyor musunuz yani son durumda? fırsatlarım'daki kampanyada müşteri olma tarihiniz de var. hepsi tutuyorsa ve hala verilmediyse, garip.
  • piremses  (02.02.21 14:25:41)
@piremses aynen öyle.

  • gman  (02.02.21 14:33:21)
copy paste yapıyorum hesabımdan

bendeki durum
Mevcut vade 34 gün
Brüt faiz oranı %17,70
  • jamswety  (02.02.21 18:20:11)