[]

Kurtlar Vadisi’nde Mehmet Karahanlı mı daha güçlüydü Davut Tataroğlu mu?

Pusu’nun ilk bölümlerinde Pusu’nun çıtasını yüksek göstermek için Tataroğlu’nu büyük gösterdikleri malum ancak sonrası da öyle. İki karakter karşı karşıya gelse kazanan kim olurdu güçleri gereği? Kim hayatta kalırdı?
 
Tabii ki Karahanli.

Dedigin gibi berbat bir dizi olan pusu'yu daha iyi gostermek icin zorlanmis bir cikarimdi.
  • baldur2  (02.02.21 05:50:35) 
karahanlı tabi ki. aynı klasmanda bile değiller.
hatta o zamanlar tataroğluna o zamanlar "aydı doğan-vari" bir imaj çizmişlerdi

  • azzlack  (02.02.21 08:08:20) 
sayın karahanlı daha büyüktür.


  • tavish11  (02.02.21 08:22:30) 
sayın karahanlı +1


  • giovanne  (02.02.21 10:07:53) 
Karahanlı, Tataroğlunu da yöneten ekibin patronu. Bop eşbaşkanı. Tataroğlu gazete baronu. Karahanlı ülkenin baronu.


  • westblack  (02.02.21 10:25:47) 
Karahanlı'nın infaz edildiği törende Tataroğlu'da var (pusu'da öğreniyoruz bunu), yani infaza onay veren üyelerden biri de Tataroğlu o zaman.

Bu yüzden aynı klasmanda, farklı kulvarlarda olduğunu söyleyebiliriz belki.
  • John Bloor  (02.02.21 10:55:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.