Ofis Sandalyesi

Merhabalar, evden çalışmak için eskiyen ofis sandalyemi değiştirmek istiyorum. Günde yaklaşık 10 saati masada bilgisayar başında geçiriyorum. Sizce boyun desteği olması önemli mi sandalyenin? Boyum 1.84, belki ürün seçerken etkisi oluyordur. Kullandığınız, memnun kaldığınız bir sandalye var mı tercihen 500 tl'yi geçmeyecek şekilde.

Pandemi başladığından beri çalışma sandalyesi bakıyorum, ikeadan aldım iade ettim, sonra Bürositten aldım bir tane. Çok memnun değilim ama iade almıyorlar mecbur kullanıyorum.

Model tavsiyesi vermeyeceğim ama şunu söyleyebilirim 500 TL bütçe çok az. Bende ilk etapta o düşünceyle yola çıkmıştım en son 1500 e kadar çıktım, ki şu an aynı sandalye 2700 falan oldu. 500 civarı sandalyeler gerçekten çok dandik her an kırılacakmış hissi veriyor. Mecbur alıcam 500 ü geçemem dersen tavsiyem kesinlikle internetten alma dükkanda dene içine sinsin o şekilde al. Bilindik markalardan alamazsın orası kesin, çünkü düzgün bel desteği olan en bilinmedik markalar bile 800-900 civarından başlıyor.

Herkesin banko tavsiyesi ikea markus olacaktır, ona bir bak ama tabi fiyatı yüksek, alternatif olarak tekzen de bazen kampanyalar oluyor belki orda işine yarayan bir şey çıkar.
  • zikardo  (02.02.21 00:52:06)
abi 5 tekerli, sırtı file ve sırtı yatan sandalyelerin markasızları aylar önce 500'den başlıyorken boyun desteği istemiş ve 500 limiti koymuşsun, olmamış

  • esref  (02.02.21 01:09:47)