[]

Aöf

Aöfde bir önlisans bölümüne kayıtlıydım. Koşullu geçer olan dersler var ama ortalama 1.95. Kalıyor muyum?

Geçen dönem şöyle bir şey olmuş. Yine olur mu?

www.anadolu.edu.tr

 
"alabileceği dersi olmayan" diyor.
mezun olmak için totalde 2.00 olmalısınız en az.

  • rewlack  (01.02.21 14:36:00) 
Onu tam anlamadım. Alabileceği ders olmayan diyor ama dd gibi dersleri de vermiş. Yani dd olan zaten koşullu geçer ve ortalama düşük olunca kalıyorsun. Bu durumda alabileceği dersler var.


  • nick bulamadim  (01.02.21 14:53:29) 
kim vermiş?

1.dd ile geçtiğin dersler var ve alacak "yeni" yani daha önce hiç alınmamış ders kalmadıysa, yani mezuniyet için tüm dersler verilmiş ama ortalamadan dolayı mezun olunamıyorsa dd'leri almak gerek. çünkü ortalamayı yükseltmek gerek mezuniyet için. ama ortalamayı da kafaya göre banane ben ekstra ders alacağım veya CB ile geçtiğim güzel bi ders vardı onu alıp not yükselteyim denilemiyor.

2.dd ile geçtiğin dersler var ve alacak yeni dersler varsa onları alarak devam edeceksiniz. mezuniyet zamanı yukarıdaki duruma tekrar bakacaksınız.
  • rewlack  (01.02.21 15:12:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.