[]

Karantina nasıl geçiyor?

Merhabalar,

Karantinada hafta sonunuz veya hafta içi akşamlarınız nasıl geçiyor?
Nasıl verimli geçirmeye çalışıyorsunuz?

 
hafta içini çalışarak verimli geçiriyorum zaten. haftasonunu verim kaygım olmadan canım ne isterse onu yaparak geçirmeye çalışıyorum. canım bazen pc ile uğraşmak istiyor, bazen dizi bazen kitap okumak. bi de ek olarak spor yapmaya çalışıyorum evde.


  • roket adam  (31.01.21 19:57:11) 
Geçmiyor, film, dizi falan derken netflixi sömürdük. Eskilere yeni tur dönüyoruz artık. Spor falan hak getire, alkol tüketimi arttı aksine, yeme içme vs derken hımbıl insanlara dönüştük.
Bıktık yahu,

  • erty_ksk  (31.01.21 20:01:49) 
Aslında fena değil ama çok kilo aldım aynaya bakınca moralim bozuluyor.


  • mg3929  (31.01.21 20:21:10) 
Blender 3d'e bir şeyler yapmaya çalışıyorum. 2 tane animasyon yaptım biri 8 saniye, öbürü 5 saniyelik. Gerçi 8 saniyelikte The Lord Of Rings'deki The Ring var sadece. Kamera dönüyor The Ring çıkıyor. 5 saniyelikte ise kamera soldan sağa gidiyor, 5 tane Super Mario'daki Mantar'dan çıkıyor. Böyle genel olarak.

Oynayacak oyun kalmadı.

yeme içme vs derken hımbıl insanlara dönüşmek +1
Spor hak getirene +1
Film dizi sömürke +1
  • put it in your appropriate place  (31.01.21 20:22:04) 
benim yardımcı kaza geçirmiş bir kaç hafta yok. ben de sabahtan beri temizlik yapıyorum. bal dök yala yaptım evi, çok güzel oldu. benim sitenin spor salonu haftasonu da açık. spora gidiyorum. bir de yürüyüş parkurunda yürüyorum. yemek yaptım bir de. sonra ailemle görüntülü görüştüm. biraz iş yaptım. şimdi de beşiktaş maçına bakıyorum.


  • gabe h coud  (31.01.21 20:22:50) 
leş gibi geçiyor. hayat enerjim kalmadı.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (31.01.21 20:24:03) 
çocuk ile uğraşıyorum nadiren kendime kalan süre içinde 3d çizim ve baskılar yapıyorum. biraz da arduino öğreniyorum.


  • basond  (31.01.21 21:33:19) 
İnanılmaz sıkılmaya başladım artık. Verimlilik adına zerre kadar bir şey yapmıyorum. Bomboş geçiyor öyle.


  • ms brownstone  (31.01.21 21:47:41) 
Benim de aynı sizler gibi açıkçası, hergün biraz yürüyüş yapmaya dikkat ediyorum. Netflix felan da çok sıktı artık, ispanyolcaya başlamıştım duolingodan ona biraz daha devam etmeye karar verdim. Sınav mınav kasıyım diyorum, hafta içi zaten hep mesaili geçiyor. Hafta sonu da kapalı, evden çıktığımız yok kısaca


  • esinikaybetmiscorap.  (31.01.21 21:55:50) 
Durmaya o kadar ihtiyacım vardı ki baya resmen duruyorum. Bi o kediyi öpüyorum, bi bu köpeği mıncıklıyorum. Resim yapıyorum, film/dizi izliyorum. Yakın vadeli hedeflerim arasında haftaya yeni telefonumu alıp pubg oynamak var. Daha ne kadar verimli olabilirim ki? :D

Verimli olucam diye bi yandan spor yapıp, bi yandan yeni bi dil öğrenmeye çalışıp, bi yandan kitap okuyup, bi yandan sınavlara girip, bi yandan yeni tarifler denemeyi de denedim ama sonra benim için en verimlisinin durmak olacağına kanaat getirip durmaya başladım, çok iyi geldi :)
  • pandispanya  (31.01.21 21:55:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.