[]

Spor yapmak ve damarların belli olması

Ağırlık çalışınca damarlar belli olmaya başladı. Önce sağ şakağımda oldu sonra kaşımın üzerinden alnına kadar olan bir tanesi belli oldu. Şakaktaki çok dikkat çekmiyor da alnımdaki rahatsız ediyor. Artmaması için ne yapabilirim? Genelde zayıf insanlarda çok belli oluyor sanırım. Daha mı yağlı, karbonhidrat ağırlıklı beslensem?
 
Belli olduktan sonra öyle kalıyor mu, ayrıca yağlansan da alın bölgesini kurtarabileceğini sanmıyorum. Bazi anatomik özellikler diyelim. Pump olunca normal de öyle kalmaması lazım en azından alın bolgesi


  • olaylar olaylar  (31.01.21 14:50:40) 
O yapısal bence.normalde de belli oluyordur ama kan akışı artınca belirginleşmiştir.
Vücuttaki ise yağ oranının az olmasıyla ilgili. İyi fitness yapan ve yağ oranı dusuk olanlarda kollar ve bacaklarda iri damarlar belli oluyor.

  • grid  (31.01.21 15:22:01) 
Spordan sonra gün içinde de belli. Ya da kendimi zorlarken. Bağıra çağıra şarkı söyleyen insanın durumu gibi. Bir de yeni değilim sporda. 2011 sen beri ara ara yapıyorum. Ama ağustosta tekrar başladım yeni belli oldu alındaki.


  • nick bulamadim  (31.01.21 15:58:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.