[]

Mide yakmayan beyaz şarap

Angora aldım ama midemi yaktı. Önereceğiniz bir marka var mıdır? Yoksa hepsi az çok aynı etkiyi yapar mı?
 
En dandiklerinden biri ama en kolay Buzbağ beyaz’ı içiyorum ben.


  • ruhen hastayim ben  (30.01.21 14:14:40) 
Hiçbiri yakmaz, yanmayan mide diye aramalısın.


  • Tochinoshin  (30.01.21 14:15:21) 
sorun midenizde olabilir gerçekten, ama üzüm olarak chardonnay deneyin bakalım, frontera'nınkini bir deneyebilirsiniz örneğin. içimi yumuşaktır. angora'nın üzümünü bilmiyorum bu arada, içmedim hiç.


  • brena  (30.01.21 14:21:35) 
gluten hassasiyetin olabilir. kavalıdere'nin mayasız şarapları vardı, biraz araştırman lazım belki macro center veya migros gibi yerlerde bulursun. şişenin arkasını inceleyerek al.


  • kanlakarisikyagmur  (30.01.21 17:43:43 ~ 17:44:11) 
pamukkale yakmaz.


  • mikahakkinen  (30.01.21 18:48:04) 
Buzbağ ve Frontera denedim, hiç rahatsız etmediler, teşekkür ediyorum.


  • kendi helvasını kavuran zombi  (10.02.21 22:45:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.