kadınlara hangisi daha çekici geliyor?

pamuk gibi yumuşak erkek eli mi?
ağaç kabuğu gibi sert erkek eli mi?

  • serbest gezen koala  (30.01.21 12:53:04)
kadın değilim; ama ikisi arasındaki algı farkı şu:

pamuk gibi yumuşak el: bu herifin elinden hiç bir iş gelmez, beceriksiz, tornavida bile kullanamaz. işlerini hep başkasına yaptırmış/yaptırıyor

ağaç kabuğu gibi el: bu adam ağır işçi, elinden iş geliyor ama kafası pek basmıyordur.

ikisinin ortası: adamın elinden iş geliyor, en azından ufak tefek işler. demekki kafası çalışıyor elinden işte geliyor.

not: kişi ağırlık kaldırma/body çalışıyorsa durum farklı, vücüdu elinden daha öne çıkıyor
  • selam  (30.01.21 13:06:16 ~ 13:07:20)
Kadın değilim

Ama yumuşak el olunca elinden niye iş gelmiyor algısı oluyor. Adam eline iyi bakamaz mı.
  • fezagezgini_4  (30.01.21 13:39:16)
Kadınlar dediğin 3.5 milyar insan. Yarısına 1 yarısına 2 hoş geliyordur.

  • avatar is back  (30.01.21 13:42:30)
olay elde değil adama karşı duygularımda. ten uyumu ve çekim varsa her ikisi de ve daha farklı versiyonları da çekici gelebilir. tek önem verdiğim nokta tırnaklarının temiz ve bakımlı olması.

  • Phoebe  (30.01.21 13:57:02 ~ 13:58:36)
İkisi de değil.
Temiz olacak.
Tırnaklarını düzgünce kesmiş, krem sürmüş nemlendirmiş “erkeğim ben yau ne işim olur kremle” dememiş olan erkek eli çekicidir.
  • megalomaniac  (30.01.21 17:53:16)
Ağaç kabuğunu tercih eden var mı cidden, ilginç geldi. Yumuşak daha iyi.

  • Hazelelif18  (30.01.21 18:33:51)
Kendi uzerimden soylersem kadinlar ellerimi asla sevmez, o yüzden birincisi.

  • Avoiding The Puddle  (30.01.21 19:01:50)
bu sorunun sorulmasına neden olan seyler yaşanıyor demek ki hmmh değişik. agac kabugunun kendisi cekici değilken oyle eller neden cekici olsun -_- iş ele kalmışsa tabii ki pamuk gibi yumuşak ve temiz eller.

  • hazen  (30.01.21 20:17:25)