[]

arabanın üstüne yağan harç

Oturduğum apartmanın hemen yanındaki boş araziye inşaat yapılıyor. Ve bir süredir bizim otoparktaki arabaların üstüne harç, kum, boya vb pislikler yağıyor. Bununla ilgili inşaatın mütahhitine kibarca durum bildirildi önlem alması istendi ancak bir adım atmadı geçiştirdi.
Bu durum nereye şikayet edilebilir? Cezai bir yaptırımı var mıdır? Yoksa boşa mı kürek çekmiş oluruz? 
valla yaptırımınızı bilmem de mutlaka arabanızı oradan çekin derim. çünkü özellikle inşaatta kullanılan boya çıkmıyor ve sonra aracı satarken ekspertizde tavan boyalı olarak kendini gösterebiliyor, yaşanmış bir olay.


  • roket adam  (29.01.21 19:44:59) 
Zabita


  • kuehles blondes  (29.01.21 19:46:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.