[]

Marasli'yi izleyen var mi?

Merak ettim basrol Pazarcik, Marasliymis. Maras katliami, alevilik vs o tarz bir seyler var mi dizide?
 
Yok işlenmedi, işleneceğini de sanmam, zaten adam eski asker, yani devletçidir herhalde karakter.


Spoiler olabilir;

"Maraşlı olması da yalan olabilir, tüm anlattıkları bir ezber gibi işlendi flash back ile."
  • John Bloor  (29.01.21 17:55:40) 
izledim. mesele atatürk'e okulda hocasının "senin adın mustafa, benim adım mustafa, sen bundan sonra mustafa kemal ol" diye ad verme meselesi.

pek dikkat etmesem de (alina boz'a dikkat kesilmiştim) astsubay okulunda hocası takıyordu bu lakabı.

show tv de koçovalı var, atv de maraşlı.

(git: www.youtube.com
  • phonex  (29.01.21 19:22:36) 
atv dizisi için fazla iddialı olur bu dedikleriniz.


  • esther  (29.01.21 20:39:24) 
rojda var instagramda görmüştüm o dizide başrol galiba. rojda varsa romantik komedidir


  • ShadowOfMoon  (29.01.21 20:45:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.