vucut gelistirme programi ateslesenize pampalar

guc degil estetik amacli bir program atesler misiniz arkadaslar?

ppl akar mi? ne dersiniz? buna da 6 gun gitmek gerekiyor galiba, gym junkie de olmak istemiyorum gerci ama bunu cok oneriyorlar.

ben son 1 ayda pandemiden dolayı ara verdim. ama ondan önce jeff nippard'ın 16 haftalık ppl'sini yapıyordum. acayip memnundum ama dediğin gibi 6 gün gitmek gerekiyordu. antremanlar 1 saat sürüyordu o açıdan kendimi gym rat gibi hissetmiyordum.

  • a darkness coming  (29.01.21 10:33:59)
Ben spor salonlarını sevmeyen biri olarak "30 Days Challenge" programını kullanıyorum. Hazır antreman programları var, kol / karın / bacak / tüm vücut seçim yapıyorsun. Seçimine göre program seviyesi belirliyorsun ve başlıyorsun. 30 gün boyunca takip edeceğin program hazır, hergün üzerine ufak ufak koyarak yapıyorsun. 4-5 günde bir istirahat veriyor.

Egzersizlerin tümü vücut ile yapılıyor, alete gerek yok. Sadece 1 mat olması yeterli. Hareketlerin animasyon açıklamaları var ve program nasıl yapacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini, püf noktalarını sesli olarak açıklıyor. Bence güzel ve kullanışlı bir uygulama. Üstelik de basit.
  • burka  (29.01.21 10:46:33 ~ 11:43:18)
Jim Stoppani - shortcut to size
we.tl
Hakkını verirsen efsane program. Ayrıca abimizi takip edip yazdıklarını okumanı tavsiye ederim. Bilgi deryası olur kendisi.
  • zoghurt  (29.01.21 15:54:44)