[]

Solidworks lisansı hakkında: Bilgisayar bozuldu nolacak?

selam gurular; mevzu şu.
bir şirketimiz vardı. misal: yılmazlar a.ş. idi. bu şirket parayı basıp lisanslı solid works aldı.
Şirket iflas çekti.

Biz de bir kelime ekleyerek marka tescili aldık. yılmazlar/turanlar markası altında üretimdeyiz.
Bu markanın sahibi ise turanlar ltd.şti.


ve iflas eden firmadan bilgisayarı getirdik. bilgisayar bozuldu kurtarılamıyor. Solidworks içinde yüklüydü. Bu durumda ne yapmam gerekiyor? Şuanki şirketim resmi adıyla eski şirketin adı farklı. Ve eskisi lisanslı ürünün sahibi.

Ne yapılabilir ne yapılamaz?

 
Satın aldığınız kurum ile irtibata geçin yardımcı olurlar diye tahmin ediyorum


  • kararsızataletfilozofu  (27.01.21 23:50:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.