Hafta sonu yasaklari

Bu hafta sonu yasaklari uzun yolda da ciddi ciddi uygulaniyor mu? Mesela istanbuldan izmire yola ciksam sabah cok erken, atiyorum balikesirde polis cevirip makbuzu verir mi elime. Gidip gelen var mi?

Ya aslına bakarsan en ciddi uzun yolda bile uygulanıyor olabilir. İznim var, şehir içi defalarca çıktım, kimse durdurmadı bile. bir defa şehir dışına çıktım, 300 km yol, 6 defa falan durdurdular.

  • giovanne  (27.01.21 20:41:46)
evet uygulanıyor. sadece balikesirde çevirse yine iyi, izmire gelene kadar kaç kere durdurdular sayamadım.

  • juliette  (27.01.21 20:56:22)
seyahat izni almanız gerekiyor. sonuçta uçağınız otobüsünüz varsa sıkıntı olmuyor. siz de seyahat izni alabilirsiniz sistemden bir kaç dakikada.

  • red g  (27.01.21 20:58:08)
@giovanne, @juliette ceza kestiler mi durdurduklarinda?

@ red g, izni ozel durumlar icin veriyorlar oZel aracla gitmek icin :(
  • domine deyus  (27.01.21 21:36:52)
balıkesir'e varamazsın, ist çıkışı görsen şanslısın.
hastahaneye randevu almak en çok kullanılan yöntem izin için.

  • Efoody  (27.01.21 22:30:58)
Beylikduzu mecidiyekoy arasi 3 yerde e-5 kesilip kontrollu yanyola veriyorlar şansa ceviriyorlar. Uzun yolu hic dusunemiorm

  • eja  (27.01.21 23:48:49)